ALLAHINDLUS kuni -50%!

Okaïdi - lasteriiete ja -jalatsite kaubamärk Prantsusmaalt

Okaïdi on Prantsusmaalt pärit globaalne lasteriiete ja -jalatsite kaubamärk, mis pakub kvaliteetseid trendikaid lasteriideid vanusele kuni 14 aastat. Okaïdi on omapärane ja personaalne ning toob lastes välja spontaansuse, entusiasmi, lihtsuse ja elurõõmu.
Brändi väärtused:

Kaasaaegne – ajaga kaasas käiv esteetika, mis toetub kollektiivse mälu sümbolitele ja võimaldab igal lapsel väljendada oma maitset ja eripära.

Kättesaadav – olla kättesaadav kõigile ja pakkuda parimat osa kaubamärgist parima hinnaga.

Universaalne – kollektsioonid ja väärtused, mis lähendavad kõiki kultuure ja ühendavad kõiki maailma lapsi. Kaubamärk, mis on esindatud 52 riigis.

Loominguline – lapsepõlve kollektsioonidest inspireeritud kultustooted on kujundatud koostöös tunnustatud disaineritega ja kättesaadavad suuremale osale inimestest.

Jätkusuutlik ja uuendusmeelne – lapse vajadustele kohandatud kasulikud ja lisandväärtusega eksklusiivsed riided ja jalanõud: vastupidavad ja funktsionaalsed, mängulised ja tehnilised, ökoloogilised ja kvaliteetsed.

Kohuse- ja vastutustundlik – läbi 12 väärtuse, mis on seotud lapse õigustega, teeb Okaïdi teavitustööd ja julgustab lapsi tegutsema, vastutama ja õnnelik olema. Okaïdi võtab endale kohustuse aidata kaasa edusammudele, et maailm areneks kasvavat last toetavalt: ACT FOR KIDS!

Okaïdi kaupluste asukohad leiad siit.